راهنمای خرید وال واشر رشد گیاه

راهنمای خرید وال واشر رشد گیاه

راهنمای خرید وال واشر رشد گیاه

راهنمای خرید وال واشر رشد گیاه

وال واشر رشد گیاه کجموعه تجهیزاتی است که قاب وال واشر نصب می‌شود. وال واشر‌ها انواع مختلفی دارند. از طول ۱۰ سانتی متری تا ابعاد ۱ متری در بازار یافت می‌شود. وال واشر از طریق پیچ ومهره‌ای که بر روی ان‌ها وجوود دارد به دیوار نصب یا سقف نصب می‌شوند. با توجه به مقدار فضایی که می‌خواهید برای پوشش دهی نور رشد اختصاص دهید می‌توانید وال وال واشر در طول‌هاهی مختلف استفاده کنید. وال واشر رشد گیاه با طیف نوری  که از خود ساطع می‌کند. می‌تواند موجبات رشد گیاه را فراهم کند. طیف‌های نور رشد بیشنتر به رنگ ابی و قرمز است که در مجموع بع رنگ  بنفش یا صورتی دیده می‌شود.

هماان طور که در پست‌های قبلی گفتیم گیاهان بهع دودسته نور دوست وسایه دوست تقسیم می‌شوند. یعنی بعضی از گیاهان به نور مستقیم نور خورشید نیاز دارند و بعضی دیگر به نور غیر مستقیم نیاز دازند. یعنی هرکدام بخشی از طیفی که احتیاج دارند را از خورشید دریافت می‌کنند. پس شما بسته به تعداد گیاه و فضایی که دارید می‌توانید وال واشر رشد گیاه مورد نظر خود را خریداری کنید. برای گیاهان سایه دوست را زمان کمتری در زیر نور رشد قرار دهید. تا رشد بهتری داشته باشند.

بیشتر چراغ‌هایی که در بازار به فروش می‌رسد. به رنگ بنفش است. باور عموم بر این است که رنگ بنفش فول اسپکتروم است. البته این درست است . ولی دلیل بر این نیست که نور قرمز ابی فول استپکتروم نیست. در واقع هر سه رنگ فول اسپکتروم هستند.

شرکت مینو گستر هوشمند ابان با نام تجاری اسمایلی فارم سازنده نور‌های رشد خانگی و صنعتی برای گلخانه‌دارها تمام موارد استاندارد برای ساخت را رعایت می‌کند. و وال واشر‌هایی با کیفیت بین الملی تولید می‌کند. این وال واشر قابل رقابت با هم در رده کیفیت و هم قیمت با نمونه‌های داخلی و خارجی است. همه نور  ساخته شده در این شرکت در چندین مرحله و توسط افراد مختلف تست می‌شوند. تا محصول نهایی کیفیت بالایی دداشته باشد.

انواع وال واشر رشد گیاه

وال واشر‌هایی که در سایت اسمایلی فارم به فروش می‌رسد. کیفیت بالایی دارند. ای محصولات تنوع بالایی دارند که می‌توانید به قسمت فروشگاه مراجعه کرده و وال واشر یا لامپ رشد خور را انتخاب کنید. بر روی بیشتر وال واشر‌ها  لنز نصب می‌شود. و بعضی از وال واشر‌ها فاقد لنز هستند. دلیل این کار چیست؟ لنز در زاویه‌های مختلف در بازار یافت می‌شود زاویه  ۶۰ درجه، ۹۰ درجه و.. در بازار وجود دارد. لنز برای اینکه زاویه و تابش را متمرکز کند بر روی وال واشر نصب می‌شود. شاید در پرتاب نور هم تاثیر داشته باشد. البته نصب یا عدم نصب لنز بر روی وال واشر در قیمت ان تاثیر دارد. در حقیقت نصب لنز بر روی وال واشر باعث افزایش قیمت ان می‌شود. علاوه بر تنوع در مدل، در سایز نیز تنوع داریم که یکی از آنها وال واشرهایی با طول 1 متر است. در این مدل انواع وال واشرهای 1 متری برحسب قدرت وات داریم که تقریبا به ازای هر ۱۲ وات می توانید 1 متر مربع فضا را پوشش دهید. به عنوان مثال به ترتیب مدل های  ۱۲، ۱۸ و ۳۶ وات، 1 متر مربع، 2 متر مربع، 3 متر مربع و 6 متر مربع فضا را پوشش می دهند. البته مدل های 10 و 20 نیز تولید شده اند که قابلیت پوشش دادن 2 و 3 متر مربع فضا را دارند. ضمنا مدل های لنزدار و بدون لنز آنها را نیز می توانید اضافه کنید تا با تنوع محصولات بی نظیر ما آشنا شوید.

چرا باید از واشر رشد گیاه اسمایلی فارم استفاده کنیم؟

 • راندمان و رشد گیاهان شما را بالا می‌برد.
 • راحت و امن و در مقابل رطوبت محیط داخلی رشد گیاهان کاملا ضد آب است.
 • تمامی طول موج مفید و مورد نیاز رشد گیاهانی که نیاز به تابش نور شدید ندارند را از 450 نانومتر تا 660 نانومتر پوشش می دهند (طول موج آبی از 450 تا 470 نانومتر و طول موج قرمز از 640 تا 660 نانومتر)
 • قابل نصب مستقیم بالای گیاه، بر روی دیوار، سقف، کمد، زیر کابینت، استند و.. می‌باشد، که مطابق با نیاز مشتری است.
 • نصب راحت و ساده دارد، و برای نصب به فرد متخصص نیاز ندارید.
 • طول عمر بالای چراغ های LED رشد گیاه که در آنها بکار رفته، معمولا بیشتر از 50 هزار ساعت است. این کیفییت مطابق با استاندارد‌های بین‌الملی است.
 • محصولات ما در توان‌های مختلف ساخته می‌شوند که انتخاب رابرای مشتری اسان کرده است.

وال واشرها در چه مکان‌هایی نصب می‌شوند؟

برای اینکه بتوانیم خرید خوب و درستی داشته باشیم باید بدانیم وال واشر‌ یا نور رشد در چه مکان‌هایی می‌توان نصب کرد. با فهمیدن این مووع خرید برای ما اسان خواهد شد.

 • داخل اپارتمان بر ای گیاهان نور دوست و سایه دوست
 • برای کشت هیدروپونیک در خانه و گلخانه
 • گلخانه های بزرگ و کوچک
 • نمایشگاه های گل
 • در لابی ساختمان برای گلدان‌ها و زیبایی ساختمان
 • برای انواع گیاهان حساس

این نور‌های رشد تمام دوره رشد را پوشش می‌دهند. پس می‌توانید یا خیال راحت خرید کنید.

حتما در خرید وال واشرهای  رشد گیاه به شرایط محیطی، متراژ و توان مورد نیاز آنها دقت کنید تا بهترین نوع را خریداری کرده باشید. تنوع زیادی در بازار وجود دارد که می‌توانید خرید کنید ولی بیشتر فروشندگان گارانتی لازم برای خرید بهتر به خریدار ارائه نمی‌کنند. محصولات ما علاوه بر کیفیت بالا، یک سال گارانتی سلامت دارند که می‌توانید با خیال راحت خرید کنید. قبل از خرید از مشاورین ما به صورت رایگان مشورت بگیرید. تا بهنرین خرید را داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک در مجله اسمایلی فارم