لامپ رشد گیاه ارزان قیمت

لامپ رشد گیاه ارزان قیمت

لامپ رشد گیاه

خرید لامپ رشد ارزان قیمت

اگر در بازار به دنبال لامپ رشد گیاه هستید، به احتمال زیاد با قمیمت‌های بالا و پایینی روبه‌رو خواهید شد. قیمت‌های پایین بسیار وسوسه انگیز هستند. بیشتر خریداران در هنگام خرید دودل هستند، و فاصله قیمت زیادی را می‌بینند. حتما تعجب خواهید کرد که چرا تا این حد تفاوت قیمتی وجود دارد، و فروشندگان با قیمت پایین دلایلی برای شما می‌اورند، که شما را قانع کنند. ولی باید بگویم که این درست نیست. همه کالا‌ها در همه گروه‌ها یمتشون بالا رفته است، و این عقلانی نیست که یک لامپ رشد گیاه قیمت پایینی داشته باشد. امروزه بسیاری از شرکت‌ها و فروشندگان اقدام به تولید نور‌های رشد (لامپ رشد) می‌کنند. این فروشندگان تعداد زیادی لامپ رشد تولید کرده و روانه بازار می کنند، اما گول نخورید بیشتر ان‌ها از کیفیت و ایمنی مطلوبی برای رشد گیاه برخوردارد نیستند. به خصوص اگر گلخانه‌دار هستید توصیه می‌کنیم از این لامپ‌های رشد استفاده نکنید.

بهتر است قبل تز خرید لامپ رشد درباره سازنده ان تحقیق کنید. در بیشتر موارد فروشندگان، برای فروش بالا و افزایش درامد از LED با کیفیت نامناسب برای چراغ‌های رشد استفاده می‌کنند. و در واقع چراغ‌هخهای رشد ان‌ها کیفیت و استاندارد لازم برای رشد گیاه را ندارند.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا نباید چراغ رشد ارزان قیمت بخریم، ما در اینجا به چند مورد ااشاره می‌کنیم.

لامپ‌های رشد ارزان کیفیتی پایین دارند و انرژی کمتری از خد ساطع می کنند.

درسته قیمت این چراغ‌های رشد بسیار پایین است. ولی در واقع این لامپ‌ها انرژی کمتری از خود ساطع می‌کنند، ودر مرحله گل دهی یا به بار نشستن محصول کارایی خاصی ندارند. در حقیقت برای براسی بالا بردن بازدهی  محصول ، باید از چراغ‌هایی استفاده کنیم که شدت نور و طیف لازم را داشته باشند. ولی متاسفانه بیشتر فروشندگان از LED مناسب رشد استفاده نمی‌کنند.

ما در شرکت مینو گستر هوشمند ابان با نام تجاری اسمایلی فارم بهترین چراغ‌های رشد برای رشد گیاهان می‌سازیم. لامپ‌های رشد اسمایلی فارم بهترین طیف لازم برای رشد را فراهم می‌سازند. ما با رعایت تمام استانداردهای روز دنیا و ترکیب رنگ‌های مناسب لامپ رشد مناسب را به مشتریان ارائه می دهیم.

چراغ‌های رشد ارزان قیمت طیف مناسب برای رشد را ندارند.

طیف نور رشد در واقع به گیاه کمک می کند، تا گیاه به بالاترین بازدهی در چرخه رشدش برسد.  

 گیاهان شما بیشتر نور مورد نیاز خود را از قسمت آبی تیره و قرمز تیره طیف نور جذب می کنند. باکیفیت‌ترین LED ها نور خود را در آن محدوده متمرکز می کنند. تا به رشد ایده ال برسید. بیشتر نورهای رشد بازار کیفیت طیفی مناسبی ندارند. این نور‌های رشد اصولا رنگ روشنی دارند، و شبیه لامپ های عادی هستند. و برای یک دوره رشد نامناسب هستند.

 لامپ‌های رشد ارزان قیمت از قوانین الکترونیکی پیروی نمی کنند.

فروشندگان نور های رشد ارزان قیمت، قانون و مقررات ندارند و هیچ مسولیتی در قبال خریداران ندارند. و خریداران باید خودشان مسولیت خریدشان را به عهده بگیرند. تولید کنندگان نور رشد باید قوانین انرژی، شدت، طیف و استاندارد بودن قطعاتشان را تایید کنند. ولی متاسفانه در بیشتر موارد به دلیل نداشتن علم کافی این استانداردها را رعایت نمی کنند.

دلیل ارزان بودن نورهای رشد

نورهای رشد ارزان قیمت، ساختار ضعیفی دارند. و از قطعات ضعیفی استفاده می‌کنند. علاوه‌بر اینکه شدن نور وطیف مناسبی ندارند. قطعات ان‌ها هم بسیار ضعیف است. و تا یک زمان مشخصی کار می‌کنند. و بعد از مدتی به دلایل نامعلوم از کار می افتند. اکثرشان وزن استانداردی ندارند. و اگر دستتون بگرید متوجه می‌شوید که، بیش از اندازه سبک هستند و در مقابل تغییرات جریان برق بسیار مقاومت پایینی دارند.

لامپ‌های رشد ارزان قیمت خدمات پس از فروش خوبی ندارند

حالا اگر فرض کنیم با تمام توضیحات بالا، مشتری قانع نشده است که نور رشد ارزان قیمت کیفیت مناسبی ندارد. و می‌خواهد این ریسک را بپذیرد. ایا بعد از خرید فروشنده به سوالات  علمی شما جواب می‌دهد؟ ایا فروشنده علم کافی برای سوالات شما دارد؟ ایا فروشنده درباره فاصله لامپ ررشد تا گیاه را می داند؟ و خیلی سوال پیش می‌اید، که فروشندگان از جواب دادن به ان  عاجز هستند.

پس ازجایی یا از شرکتی خری کنید که، بعد از خرید بتوانند به سوالات شما پاسخ بدهند، وشما بتوانید از ان‌ها مشاوره بگیرید.

 شما با اطمینان می‌توانید از نورهای رشد اسمایلی فارم خرید کنید.

نورهای رشد اسمایلی فارم دارای گارانتی سلامت

طیف‌های مناسب برای رشد

شدت نور کافی

قطعات مناسب و با کیفیت

ترکیب رنگ  علمی برای رشد گیاه

مشاوره رایگان

با خیال راحت می‌توانید نور رشد مناسب برای گیاهانتان انتخاب کنید. مشاوره بگیرید، وبعد با خیال راحت خرید کنید.

برای ورود به فروشگاه اسمایلی فارم کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک در مجله اسمایلی فارم