رازهایی درباره هیدروپونیک که باید بدانید

رازهایی درباره هیدروپونیک که باید بدانید

خوشمزگی و ارگانیک بودن

با حفظ ریشه های گیاه محصولات هیدروپونیک عطر و طعم اولیه خود را حفظ خواهند کرد. این محصولات عاری از هر گونه سم و آفت کش هستند بنابراین محصولات تازه و سالمی خواهند شد.

گیاهان میتوانند بهتر و بیشتر رشد کنند

وقتی میوه و سبزیجات به روش هیدروپونیک رشد میکنند به دلیل وجود شرایط رشد کارامد محصولات شما مثل توت فرنگی، کاهو و فلفل میتوانند در زمانی کمتر و با طعمی خوشمزه تر تا 25 درصد سریعتر و با میوه هایی بزرگتر رشد کنند.

این روش شما را به طبیعت علاقمند تر میکند

پس از یک روز کار طولانی مدت میتوان به گوشه آپارتمان کوچک خود بازگشته و با بغ هیدروپونیک خود سرگرم باشید. در این روش عدم وجود فضا دلیل قانع کننده ای نیست زیرا در فضایی به اندازه یک متر مربع قادر خواهید بود حداقل 36 بوته گیاه را پرورش دهید. با تهیه محفظه های کشت اسمایلی فارم یک سیستم جمع و جور و زیبا برای پرورش گیاهان در آپارتمان های خود را داشته باشید.

شما میتوانید گیاهان را در تمامی فصل ها پرورش دهید

گیاه برای رشد نیاز به مواد مغذی، نور کافی و دمای مناسب دارد. در روش هیدروپونیک مواد غذایی مورد نیاز گیاه از طریق محلول به ریشه میرسد و خیلی سریع جذب گیاه میشود. در محیط های سربسته میتوان از نورهای رشد برای تامین نور لازم گیاه استفاده کرد و با فراهم کردن دمای مناسب میتوانید در تمامی فصول سال گیاهان و گل هایتان را پرورش دهید. قفسه های اسمایلی فارم تمامی این شرایط را به آسانی در اختیار کاربران قرار میدهد.

کشت هیدروپونیک، راهکار مقابله با بحران آب

در کشت هیدروپونیک فقط درصدی از آبی (حدود 10 درصد) که در کشت خامکی نیاز است استفاده می شود. زیرا آب ها هدر نرفته و توسط علف های هرز نیز مصرف نمیشود.

با اسمایلی فارم متخصص گیاهان خود شوید 

برای کشت گیاهان به شیوه هیدروپونیک نیاز به تخصص ویژه در زمینه تنظیم PH و EC محلولهای مغذی و همچنین دما و رطوبت محیط کشت وجود دارد. اما محفظه های کشت اسمایلی فارم این مشکلات را حل نموده و هر شخصی با هر سطح از مهارت میتواند گیاهان خود را در این محفظه ها پرورش دهد و حتی میتوانید با استفاده از گوشی موبایلتان از راه دور از عملکرد دستگاه خود اطمینان حاصل کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک در مجله اسمایلی فارم