اسمایلی فارم چیست؟
در دهه اخیر در کشورمان ایران، مشکل کم­‌آبی، به بحرانی حاد تبدیل شده به گونه­‌ای که هر روزه از مساحت زمین‌­های حاصل­خیز قابل زراعت کاسته می‌­شود و به مساحت بیابان‌­ها افزوده می‌­شود. همچنین با کاهش سطح آب سفره­‌ها‌ی زیرزمینی رفته رفته خاک زمین به سمت شوری می‌­رود و قابلیت زراعت خود را از دست می­دهد. از طرف دیگر، امروزه تازگی و ارگانیک بودن مواد غذایی، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. همچنین غذاهای رژیمی گیاهی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. اما با توجه به این که گیاهان مسیر زیادی را از مزرعه محل کشت طی می‌­کنند تا به دست مصرف­کنندگان نهایی برسند، تازگی خود را از دست می­دهند به گونه‌­ای که تنها چند روز پس از خرید قابلیت مصرف دارند. همچنین در طی مراحل کشت این محصولات، از انواع کودهای شیمیایی استفاده می­‌شود.
این‌ها مواردی هستند که ایده ایجاد مزارع مصنوعی خانگی را ایجاد کرد. اکنون در اسمایلی فارم مزارع مصنوعی تولید می­‌شوند که با استفاده از آن­‌ها می­‌توانید سبزیجات و صیفی‌­جات مصرفی خانواده خود را براحتی و با هر سطح از مهارت در کشت گیاهان، پرورش دهید. این محفظه­های کشت هوشمند در انواع مختلفی تولید می­‌شوند که در چهار گروه سیستم­‌های کشت PVC، قفسه‌­ها، باکس‌­ها و گلدان­های هوشمند عرضه می‌­شوند.
درباره ما
اسمایلی فارم یک استارتاپ حوزه کشاورزی هوشمند است که در بهار سال 1399 کار خود را در شتابدهنده اسمارت‌ایکس شروع کرد. این استارتاپ با پذیرش در این شتابدهنده موفق به جذب سرمایه اولیه شد و اکنون در فاز شتابدهی خود می‌باشد و تا کنون موفق به تولید چندین محصول شده است. تیم اسمایلی فارم از پیشنهادات شما عزیزان جهت همکاری استقبال می‌نماید.
تماس با ما
شماره تماس: 09910412672
تلگرام: smileyfarmgroup
اینستاگرام: smileyfarmgroup
آدرس: تهران، خیابان ونک، جنب پارک آرارات، پلاک 49، واحد 3